Hoe leuk en orgineel is het om deze cirkel te laten maken met je eigen foto en/of afbeelding erop geprint.
Bij je bestelling kun je in de keuzelijst aangeven welke maat cirkel je zou willen.
Tevens kun je in de keuzelijst aangeven van welk materiaal je deze zou willen;
Populierenhout 4 mm dik
Forex 3 mm dik (geschikt voor binnen en buiten)
Dibond 3 mm dik (geschikt voor binnen en buiten)
Na je bestelling neem ik contact met je op via de mail, zodat je je foto en/of bestand door kunt sturen. Dit kan namelijk niet via de webwinkel. Kies voor een foto en/of bestand met een hoge resolutie voor het beste resultaat. Je kunt dan het beste uitgaan van 2280x1700 pixels of 300 dpi.
Mocht je een geboortekaartje willen laten printen dan krijg je het allerbeste resultaat als je een digitaal bestand van de drukker/ontwerper van het kaartje kunt aanleveren. Je kunt dat opvragen bij de webwinkel of drukkerij waar het kaartje gemaakt is
Mocht je hier niet vinden wat je zou willen informeer dan naar de mogelijkheden door een mail te sturen naar rutten@creatiesvanhier.nl of te bellen naar 06-20542350 (Jolanda)
- Muurcirkel met je eigen foto-afbeelding-logo
Deze muurcirkel is gemaakt van populierenhout 4 mm dik
en wordt geleverd inclusief houder.
De foto wordt op het hout gedrukt.
De muurcirkel is verkrijgbaar in de maten 20-30-40-50 cm
Je kunt de juiste keuze aangeven tijdens je…€ 12,45
Mijn account
Inloggen
Wachtwoord vergeten?
Geen account?
Met een account kun je sneller bestellen en heb je een overzicht van je eerdere bestellingen.
Account aanmaken